piątek, 29 marca 2013

Z życzeniami.

Najwspanialszych, wesołych, zdrowych, w gronie bliskich Świąt Wielkiej Nocy z całego serca życzę wszystkim moim poznanym na blogu kwiatkowo-robótkowym przyjaciołom.Wiosennej radości mimo śniegu.
A teraz przepraszam  .Nie pomyślałam ,że tylu  osobom dostarczę w tym gorącym okresie      tyle troski.
 Nie pomyślałam.Mam zgryz, jest mi cholernie trudno, ale o tym kiedy indziej.
Będę pisać do wszystkich w Święta, będzie dużo czasu. Kiedy godzina trwa 120 minut, niespana noc trwa rok, kiedy nie wypada i nie można zmęczyć się fizycznie, kiedy święta męczą a nie cieszą będę z Wami.
Józio przewrócił się sam z siebie, to znak dla zimy.Biel osłabia, brak słońca, wiatr łamie charakter.Wielka niecierpliwość.
   

7 komentarzy:

 1. Kochana Stasiu, czasem każdemu człowiekowi jest źle. Głowa do góry.Jesteś silna. Pomyśl o swoim pięknym ogrodzie...Będą takie dni, że będziesz go miała dosyć...Kręgosłup będzie Ci pękał. Pomyślisz jak to dobrze było wiosenną zimą. Czytałam sobie blogi, oglądałam jakiś serial...A teraz nie mam na nic czasu... Ciągle mnie goni jakaś robota...Pielenie, okopywanie, przerywanie, podwiązywanie...
  Stasiu jest nas wielu,i wszyscy myślimy o Tobie.
  Też nie możemy już doczekać się wiosny. Na różne sposoby ją przywołujemy...Ona jest wprost nieznośna, żartuje sobie z nas wszystkich.

  Jeszcze raz przesyłam Ci życzenia, szczere życzenia radosnego świętowania ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO .... a poza tym - szalonych kurczaków, brykających baranków, kolorowych pisanek i wspaniałych bab ....
  Serdecznie pozdrawiam:)
  Lusia

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem Stasiu o jaką troskę chodzi, ale ja bardzo lubię Ciebie odwiedzać. Wiosna na pewno niedługo przyjdzie, bo taka jest kolej rzeczy, a na razie życzę Tobie pogody ducha i radości w świętowaniu Zmartwychwstania Pańskiego:)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego Stasiu, Wesołych Świąt!
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze że jesteś. Nie wiem jak Ci mogę pomóc ale wiem, że dasz radę. Jeszcze raz życzę Ci spokojnych, zdrowych Świąt. Słońca w duszy i słońca za oknem. Poczuj tą wspaniałą pozytywną energię która płynie do Ciebie z sieci. Wiem, że to za mało, ale chociaż troszeczkę....

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołego królika,
  co po stole bryka
  spokoju świętego
  i czasu wolnego.
  Życia zabawnego,
  w jajka bogatego,
  i w ogóle kurde wszystkiego najlepszego.

  OdpowiedzUsuń
 6. Stasiu wszystkiego dobrego , dużo ciepła miłości, wiosny tej ogródkowej i życiowej. Dużo uśmiechu .

  OdpowiedzUsuń