piątek, 19 czerwca 2015

róźe p[iwonie i olbrzymka

Wiyam wszystkich odwiedzających. Jest dużo do pokazamia i pisania. Niestety z pisaniem gorzej. Już nic się nie zmieni kilka piwoni

 w tym roku aby  dokłafnie obejrzeć ,to potrzebna jest drabinka

 rodgersja
 nareście mam ogrodowe cyklameny

 odpoczynek ogrodnika
 kiwi będzie dużo, dużo


 żylistrk


Pracy dużo. ale oczy i nos  mają  radochę. U mnie usterek coraz  więcej, W ubiegłym tygodniu byłam w klinice ortopedycznej zapisać się  w kolejcr po nowe biodro, bo to moje boli okrutnie, nieraz nie do wytrzymania. ógród i praca w nim łagodzi  wszystko. Ja Was  wszystkich odwiedzam. Powiększam obraz na monitorze i jakoś czytam.Pozdrawiam z całego serca i dziękuję za odwiedziny

6 komentarzy:

 1. Witam Stasiu. Masz piękny ogród, a w nim wspaniałe kwiaty. To z pewnością jest Twoją radością życia. Miłego też masz pomocnika na czterech łapkach. Piszesz, że masz biodro do wymiany, ja też. Bardzo mi to utrudnia chodzenie i boli. U nas czas oczekiwania na wstawienie endoprotezy jest bardzo długi :(. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę takich wspaniałych kwiatów w ogrodzie, rozumiem ile to pracy i współczuję, z powodu niedyspozycji zdrowotnej...
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj Stasiu! Bajecznie wygląda Twój ogród. Róże cudnie kwitną, piwonie też nie ustępują swą urodą. Kochają Cię te rośliny! Świetnie sobie radzisz mimo problemów zdrowotnych. Trzymam mocno kciuki za Twoje zdrówko.
  Dziękuję Ci za odwiedziny i mocno przytulam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj Stasiu!
  Kolejny raz podziwiam Twoje rośliny. Są bardzo piękne. Twoja lilia to prawie monstrum. Olbrzym.
  Zachwycam się Twoimi cyklamenami. Czy u nas przetrwają zimę? Widziałam je rosnące w gruncie ale to było w Izraelu. Inny klimat.
  Stasiu,
  pragnę gorąco podziękować za odwiedziny i komentarz. Proszę, szanuj oczy.
  Wiem, że z całego serca wszystkich pragniesz odwiedzać i pozostawiać oznaki sympatii. Stasiu, my to wiemy. Myślami jesteśmy przy Tobie.
  Całuję.
  Pozdrawiam serdecznie:)*

  OdpowiedzUsuń
 5. WITAJ STASIU! ŚLICZNIE WYGLĄDAJĄ KWIATY I INNE ROŚLINY W TWOIM OGRODZIE. DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY U MNIE :) MY O TOBIE TEŻ NIE ZAPOMINAMY! TRZYMAM KCIUKI ZA TWOJE ZDROWIE! PS. UŚCISKAJ KOCURA!

  OdpowiedzUsuń
 6. Podziwiam Twoje piękne róże, piwonie śliczne. Zaś lilia olbrzym mnie zaskoczyła bardzo :) Trzymam kciuki za Twoje zdrowie, uściski dla Twoich czworonożnych podopiecznych :)

  OdpowiedzUsuń