piątek, 13 marca 2015
Było ciepło, cudnie, a zrobiło się  zimno i mokro.


 Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkich moich przyjaciół i obserwatorów.  Trudno pisać.Był problem z sercem, dopiero za trzecim razem solidny mądry lekarz wyciągnąłmnie  z ....... jest już dobrze.. Zaglągam do Was często, nie da rady z tego zrezygnować. Jest tak dużo do opowiedzenia, ale nie daję rady na więcej, Ściskam serdecznie wszystkich.

8 komentarzy:

 1. Witaj Stasiu! Bardzo się cieszę, że do nas wróciłaś. No i że wszystko jest już OK. W Twoim ogrodzie jest cudnie! Wspaniałe kolory wiosennych kwiatów! Serce rośnie :) Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że się odezwałaś, już się martwiłam. Widzę Twój piękny ogród i kępy krokusów. Wszystko cieszy, bo to wiosna piękna i radosna. Zyczę aby serduszko Twoje było zdrowe i radowało się tymi kwiatami. Całuję!

  OdpowiedzUsuń
 3. ...witaj Stasiu, brakowało mi Ciebie. Pozdrawiam i zdrówka życzę...

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak miło, że znowu jesteś :) Kilka dni słonecznych i ogród ożył, a troszkę mokrego z nieba na pewnio się przyda :)
  Buziaczki posyłam i dużo zdrówka z wiosną życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj Kochana Stasiu!
  Życie często się komplikuje. Jakby mało było Twoich problemów. teraz doszło jeszcze serce. Dobrze, że lekarz mądry i znalazł rozwiązanie... Cieszę się, ze wróciłaś. U Ciebie jak zwykle prześlicznie.
  Ślę Ci moc ucałowań i pozdrowień:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj Stasiu. Mam nadzieję, że z Twoim serduchem już dobrze. Musisz dbać o siebie i nie forsować się w ogrodzie. Na zdjęciach widzę jak ładnie masz już posprzątane i wygrabione, tylko czekać jak wszystko wybuchnie kolorami. Ja jeszcze niewiele zrobiłam. Popołudnia są zbyt krótkie czekam więc na zmianę czasu i poprawę pogody. Ale małe wiosenne radości już kwitną. Trzymaj się cieplutko i zdrowo. Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo Chętnie zaglądam, Zyczę zdrowia i Wesołych Świąt Basia S.

  OdpowiedzUsuń