wtorek, 11 listopada 2014

Niedzielny spacer

Nie trzeba było długo czekać, zeby ogród zmienił się z zielonego na niezwykle kolorowy. Pora roku i  nazwa miesiąca jednak zobowiązują. Jest ciepło, lekko mgliście w południe piękne słońce.Nie przypominam sobie takiego listopada. Liście  z dnia na dzień zaczęły się przebarwiać i opadać z drzew. Takich czystych kolorów dawno nie było., aż szkoda grabić.Mój ogród dopiero teraz                 jest kolorowy, bo wiosną i latem to kolory są na tle zieleni, teraz nie ma tła.wszystko jest kolorem.
2 komentarze:

  1. Niedzielny spacer w piękną pogodę po ogrodzie dostarcza wielu wrażeń, a jedzonko w takim otoczeniu i towarzystwie to sama przyjemność :)
    Buziaczki przesyłam Stasiu.

    OdpowiedzUsuń
  2. No proszę. Taki to pożyje. Mieszka w raju, to gdzie bedzie jeżdzil po atrakcje ;) A czlowiek musi ;) Żartuje Stasiu! Twój ogród jest piekny o kazdej porze roku a te fioletowe owocki sa przepiekne. Co to jest? Gdzies kiedys to widziałam, ale zapomnialam nazwy. Jesien jest piekna, ale jeśli moge wybierać to wole wiosnę. Daje jakąś nadzieje na zieloność. Moje Kju całkiem w tym roku zaniedbałam. Na szczęście Kju ma Władcę (kota) więc ma go kto pilnować ;)

    OdpowiedzUsuń